Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 0.5
AliensRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
RawRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0