Movies
Ratings
242
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.5
BeginnersRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0