Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Animal KingdomRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
CallRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0