Movies
Ratings
90
ShineRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0