Movies
Ratings
30
LUCK KEYRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0