Movies
Ratings
293
The PatriotRated ★ 4.5
1408Rated ★ 2.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Grape CandyRated ★ 1.5
You are My VampireRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0