Movies
Ratings
48
Norm of the NorthRated ★ 0.5
Be With YouRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5