Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.5
Legend of the Red DragonRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
FlatlinersRated ★ 4.0
The JackalRated ★ 3.0
Handsome SiblingsRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm Street 3: Dream WarriorsRated ★ 4.5
DaylightRated ★ 4.0
High RiskRated ★ 4.5
Royal TrampRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0