Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5