Movies
Ratings
100
FailanRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Freddy vs. JasonRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0