Movies
Ratings
258
Murder MysteryRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Fat GirlRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
DolittleRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0