Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5