Movies
Ratings
327
The WailingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5