Movies
Ratings
32
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
PrideRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 2.5