Titles you rated
The Velvet UndergroundRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.5
The DoorsRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
ChawRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0