Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0