Titles you rated
LavaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0