Movies
Ratings
113
VeteranRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.5
Police Story 2Rated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Outrage BeyondRated ★ 3.5
OutrageRated ★ 4.0
Boyz n the HoodRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5