Movies
Ratings
48
Mr. BrooksRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0