Titles you rated
The DescendantsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Charlie St. CloudRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0