Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0