Movies
Ratings
39
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0