Movies
Ratings
84
The NotebookRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5