Movies
Ratings
30
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0