Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 1.0
SplitRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 1.0
FriendRated ★ 1.5
The WalkRated ★ 2.0
ChawRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 2.5- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 1.0
The 5th WaveRated ★ 1.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
GoosebumpsRated ★ 2.0