Titles you rated
Tales of the NightRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 4.0
SéraphineRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Maid and the MagicianRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0