Titles you rated
Last DaysRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 2.5
Ashes of TimeRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
KagemushaRated ★ 3.5
The BoatRated ★ 4.0
Memphis BelleRated ★ 2.5
The Thin Red LineRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 2.5