Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0