Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5