Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0