Movies
Ratings
121
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5