Movies
Ratings
245
Bleak NightRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Run All NightRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 4.5
Man on a LedgeRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0