Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0