Movies
Ratings
235
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Seeing AllredRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5