Titles you rated
- Take OffRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
G-ForceRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0