Titles you rated
AlienRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
John QRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.5