Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.0