Movies
Ratings
178
Good Will HuntingRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 4.5
The Young VictoriaRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0- ALICERated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0