Movies
Ratings
1371
The AbyssRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5