Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
MunchausenRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 4.0