Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 2.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.0