Movies
Ratings
74
ShopliftersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Steel flowerRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Stranger EyesRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Apocalypse in the TropicsRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0