Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5- FlowingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5- This is the presidentRated ★ 2.5
Kids are fineRated ★ 3.0