Titles you rated
Red EyeRated ★ 5.0
The BanquetRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Boondock SaintsRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5