Titles you rated
Seven DaysRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0