Movies
Ratings
354
JumanjiRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5