Movies
Ratings
17
Be With YouRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Eden LakeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5