Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0