Movies
Ratings
178
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5