Movies
Ratings
167
Bleak NightRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.5
The IncidentRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The NetRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0